Kızılay Akademi Yardım Sayfası

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

LMS, Learning Management System’in kısaltmasıdır. Öğrenmeyi veya eğitimi otomatikleştirmenize, yönetmenize ve yakalamanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Bir LMS veya öğrenim yönetim sistemi, öğrencilerin fiziksel bir sınıfa gelmesine gerek kalmadan bir sınıf ortamı sunmak için çok çeşitli özellikleri bir araya getirir. Hepsi birlikte çalıştığınız LMS eklentisine bağlıdır, ancak genel olarak araçlar sınıflar oluşturmanıza, ders çalışmalarını paylaşmanıza, öğrencileri kaydetmenize ve öğrencileri sınavlarla değerlendirmenize izin verir.

Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) avantajları arasında, uyum eğitimini yakalama, organizasyon çapında öğrenmeyi yönetmek için harcanan zamanı ve çabayı azaltma, bir öğrenme kültürünü dağıtmak ve teşvik etmek için daha iyi bir yolla beceri boşluklarını azaltma ve öğrenmenin görünürlüğünü artırmak ile beraber tüm  programları optimize etme becerisi bulunur.

Çalışanlar genellikle birbirlerinden öğrenirler ve bir organizasyondaki öğrenmenin çoğu gayri resmi öğrenmedir – veya iş akışında öğrenmedir. Daha fazla üretkenlik, sosyal öğrenme ve ekipler arası iletişim için kuruluş çapında işbirliğini teşvik etmek ve yakalamak önemlidir.

Modern bir öğrenim yazılımı, işbirliğine dayalı öğrenmeyi teşvik etmelidir – meslektaş güncellemelerini takip etme ve paylaşma, topluluklara katılma, projeleri ve öğrenmeyi tartışma ve takdir ve bilgiyi birden çok ekip arasında paylaşma yeteneği. Çalışan beklentisi ve gerekli beceriler değiştikçe, gayri resmi öğrenmeyi yakalamak ve modern yeteneklere sahip ortak bir öğrenim sisteminin daha fazla benimsenmesini sağlamak önemlidir.

Tüm eğitimler ücretsizdir.

Çevrim-içi veya Çevrim-dışı destek taleplerinize yanıt veriyoruz.

En etkili yol olduğunu bulduğumuz forumlar ve e-posta yoluyla 24/5 destek sunuyoruz.

Varsayılan olarak, tüm web sayfaları HTTPS kullanılarak sunulur. Kurum içerisinde özel bulut altyapımız sanal bir özel bulutta barındırılıyor. Tüm kişisel şifreler şifrelenmiştir. Tüm entegrasyonlarımız PCI uyumludur ve finansal veriler asla sunucularımıza barındırılmaz.

Resimler ve videolar gibi dosyalara tüm erişim, kaynakların yetkisiz paylaşımını önlemek için her kullanıcı için ayrı ayrı şifrelenen URL’ler aracılığıyladır. Veritabanımız kullanımda değilken şifrelenmiştir.

Kesinlikle! Her kurs için, son kullanıcının önce kaydolmak zorunda kalmadan onu tamamlamasına izin veren bir paylaşım bağlantısı alabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanmaktayız.    Daha fazla bilgi